Margaretka dla abp. Henryka Hosera

 

 

11 lutego 2017 r. Arcybiskup diecezji warszawsko-praskiej Henryk Hoser został wyznaczony przez papieża jako specjalny wysłannik Stolicy Apostolskiej do Medziugorja. Misja ma na celu dokładniejsze poznanie tamtejszej sytuacji duszpasterskiej, a zwłaszcza potrzeb wiernych, którzy tam pielgrzymują, i w oparciu o to zasugerowanie ewentualnych inicjatyw duszpasterskich na przyszłość. Będzie mieć więc ona charakter wyłącznie duszpasterski. Przewiduje się, że ks. abp Hoser, kontynuując posługę biskupa warszawsko-praskiego, zakończy tę zleconą misję latem bieżącego roku. Więcej na Medziugorje Mir. To wielki zaszczyt, że to właśnie polski biskup otrzymał takie wyróżnienie. Pragniemy ofiarować biskupowi jak największy bukiet margaretek by wspomóc jego misję. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub korzystając z zakładki kontakt

Módlcie się za mnie. Naprawdę, módlcie się za mnie!

Zgłoszenia do margaretki w intencji Ojca świętego wciąż napływają z różnych rejonów świata. Poza pojedynczymi zgłoszeniami często są przesyłane do nas całe margaretkowe grupy modlitewne. Formularz rejestracyjny pozostanie jeszcze otwarty po Światowych Dniach Młodzieży przez pewien okres czasu by w podziękowaniu przekazać Ojcu Świętemu jak największy modlitewny bukiet margaretek. Każdego zapraszamy do włączenia się w tą inicjatywę. Modlitwa jest dla Niego szczególnie ważna o co wielokrotnie prosi, tak jak to miało miejsce na spotkaniu z młodzieżą pod oknem papieskim. Na koniec spotkania papież Franciszek poprosił młodzież o modlitwę: „…i módlcie się za mnie. Naprawdę, módlcie się za mnie!

Margaretkowe żniwa

 

Światowe Dni Młodzieży trwają. Do Polski przyjechało wielu wspaniałych ludzi z całego świata, pełnych pokoju i radości. W Centrum Powołań na stadionie Cracovii wśród 130 stanowisk, znajduje się także nasze Centrum Apostolatu Margaretka. Już pierwszego dnia otrzymaliśmy błogosławieństwo Jego Ekscelencji biskupa Marka Solarczyka, który wyraził radość z powodu naszej inicjatywy. Modlitwa margaretkowa wzbudza zainteresowanie wśród młodzieży, przybyłej do naszego kraju. Zapisy do modlitewnego margaretkowego bukietu dla Ojca Świętego Franciszka napływają z całego świata. W ten sposób wszyscy wyrażają radość, że mogą wesprzeć Papieża swoją modlitwą, okazując tym swoją miłość do Ojca Świętego i Kościoła.

IX Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka

IX Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu „Margaretka” do Sanktuarium Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole.

 

„Kapłan – Sługa Miłosierdzia”

Wszystkich, którzy modlą się za kapłanów zapraszamy na IX Ogólnopolską Pielgrzymkę Apostolatu „Margaretka” do Sanktuarium NMP Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole w sobotę 11 czerwca.