Apostolat Margaretka z Bydgoszczy z ogromną radością pragnie zaprosić wszystkich członków i sympatyków modlitwy za kapłanów na kolejne rekolekcje.

Rekolekcje odbędą się w dniach:

10 - 12 czerwca 2016 r. tradycyjnie już w Ośrodku Rekolekcyjno-Konferencyjnym w Porszewicach koło Łodzi.

 

Tematem rekolekcji będzie: "Przebaczenie"

 

Wzorem Pana Jezusa, pokrzepieni i umocnieni Bożym Duchem, doznający i cierpiący krzywdę spróbujemy dokonać tego, co wydaje się nieraz niemożliwe - zdobyć się na wybaczenie z Chrystusem i w Nim. Aby z radością wyśpiewać w sercu: „wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia.” (Flp 4,13)

Konferencje wygłosi psychopedagog powołania, prowadzący rekolekcje, wykłady i spotkania dla dorosłych, młodzieży, dzieci, małżeństw i osób konsekrowanych s. Anna Maria Pudełko, Apostolinka.

 

 

Rekolekcje rozpoczynają się w piątek o godzinie 18:00, a kończą w niedzielę ok godz. 16.00.
Koszt rekolekcji:200zł (dwa noclegi, pełne wyżywienie, materiały rekolekcyjne, koszty organizacyjne).

Dojazd we własnym zakresie.

W programie między innymi przewidziano:

Msze święte, Adoracja Najświętszego Sakramentu, konferencje, modlitwa uwielbienia (modlitwa GESTEM), czas na modlitwę osobistą, spotkania w małych grupach dzielenia, możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania.

Zapisy są przewidziane do 22 maja 2016 r.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! PROSIMY NIE ZWLEKAĆ Z ZAPISAMI!

Informacje i zapisy na stronie www.apostolat.com.pl

 

Przebaczenie jest nieodzownym elementem miłości. Pełnią miłości jest Bóg i w Nim też możemy doświadczyć pełni przebaczenia. Jak powiedział Kardynał Stefan Wyszyński: "Przebaczenie jest przywróceniem sobie wolności, jest kluczem w naszym ręku od własnej celi więziennej (...) Bóg w swym wielkim miłosierdziu nawet swoją sprawiedliwość obraca w miłość i sprawia, że przez niejedną słabość lepiej poznajemy dobroć Boga i godność człowieka. (...) Miłość ma w sobie przedziwną ruchliwość i zdolność rodzenia "nowego"; nawet grób rozwali i pieczęć rozerwie, aby wybiec na świat i wieścić nowe życie." Nie można kochać naprawdę, zachowując urazy. Nie można też w pełni służyć Bogu i bliźniemu, nosząc w sercu znamię krzywdy. Brak przebaczenia czyni nas niewolnikami siebie bądź innych ludzi.

To niezwykłe rekolekcje, jakich jeszcze nie przeżyłeś!

Gorąco ZAPRASZAMY!

Jeśli chcesz się podzielić tym zaproszeniem, prosimy prześlij je dalej innym, aby i oni mogli skorzystać i nabrać duchowego oddechu :)

Informacje także w załączniku.

Plakaty do rozwieszenia.