Inicjatywa jest objęta Patronatem K.O. Światowych Dni Młodzieży link

Błogosławieństwo Biskupa link

 

 

Podczas Światowych Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie, w dniach 25-31 lipca 2016 roku, pragniemy przygotować Ojcu Świętemu szczególny PREZENT, modlitwę w Jego intencji.

Wszystkich, którzy chcieliby zrobić osobisty prezent Ojcu Świętemu z okazji tego wspaniałego spotkania, zachęcamy całym sercem do przyłączenia się do MODLITWY MARGARETKOWEJ w intencji Papieża.

KSIĘGA Z WASZYMI IMIONAMI, ZOSTANIE UROCZYŚCIE PRZEKAZANA OJCU ŚWIĘTEMU FRANCISZKOWI. UFAMY, ŻE WASZA MODLITWA BĘDZIE DLA NIEGO NAJWSPANIALSZYM PREZENTEM I OGROMNĄ RADOŚCIĄ.

 

Zasady włączenia się do modlitwy w intencji Ojca świętego Franciszka

 

Poniżej znajduje się tygodniowy kalendarz margaretkowy.

Wolne dni to te które są wyświetlone w kolorze czarnym. W kolorze czerwonym wyświetlone są dni zarezerwowane. Kiedy wszystkie dni zostaną już wybrane przez internautów, automatycznie pojawi się nowy kalendarz z dniami do wyboru.

Jak prawidłowo się zarejestrować?

Wybierz dzień tygodnia w którym chcesz się modlić, wypełnij pola i wyślij zgłoszenie. Jeżeli koniecznie nastawiasz się na jakiś dzień tygodnia, a jest on już przez kogoś zarezerwowany poczekaj aż pojawi się nowy tydzień z wolnymi dniami.

Jeżeli masz swoją 7-osobową grupę, która będzie modlić się w intencji Papieża, nie rejestruj się przez poniższy kalendarz lecz zgłoś całą grupę poprzez zakładkę Kontakt/Dodatkowe informacje.

Uwaga: Margaretki w intencji Ojca Świętego wysyłamy tylko w formie elektronicznej z modlitwą s. Faustyny i koronką do Bożego Miłosierdzia.